Неділя, 19.11.2017, 00:16

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Форма входу

Категорії розділу

Друзі сайту

Творческий сайт сестёр Осадченко

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Наше опитування

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Організаційний комітет конкурсу 
2012 р.


 Захарова Тетяна Миколаївна - заслужений вчитель України, методист вищої категорії інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНМС України – голова оргкомітету;

Драпятий Євген Михайлович– заступник міністра регіонального розвитку ЖКГ Автономної Республіки Крим – голова опікунської ради Конкурсу;

Іванець Андрій Валерійович – представник Національної ради України з питань  телебачення і радіомовлення в АР Крим – співголова оргкомітету;

Бикова Єлизавета Василівна – Начальник Кримської філії  інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНМС України – член оргкомітету;

Наумова Наталя Борисівнаголовний спеціаліст відділу загальноосвітньої підготовки управління середньої і загальної освіти МОНМС АР Крим – член оргкомітету;

Прадід Юрій Федоровичпрофесор, декан факультету української філології та українознавства ТНУ ім. В.Вернадського – член оргкомітету;

Стефанюк Василь Степановичзаступник голови Товариства зв’язків з українцями замежами України, директор підприємства «Світ» - член оргкомітету, генеральний спонсор   проекту;

Лазаріді Ольга Альбертівна - методист вищої категорії інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНМС України   відповідальний секретар оргкомітету;

Чупрова Тетяна Миколаївнадиректор ЗОШ №29 м. Сімферополя - член  оргкомітету;

Левицька Нелля Євгенівна - к.ф.н., доц. кафедри теорії та історії української літератури  ТНУ ім.. В.Вернадського – член оргкомітету;

Гасанова Валентина Тимофіївна – к.ф.н., доцент кафедри історії та теорії української літератури – член оргкомітету;

Щербачук Лідія Федорівнак.ф.н., доцент кафедри українського мовознавства ТНУ ім.. В.Вернадського – член оргкомітету;

Грунська Катерина Іванівна -­­ завідувач-методист Сімферопольського методичного центру Сімферопольської міської ради – член оргкомітету;

Утікас Людмила Василівна  - методист вищої категорії інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України - член оргкомітету;

  Стефанюк Ольга Дмитрівнак.е.н., доцент Національної академії природоохоронного і курортного будівництва – член оргкомітету;

Байлуханова Надія Михайлівна  - методист навчально-методичної лабораторії української мови та розвитку освіти КРІППО – член оргкомітету.