Неділя, 24.09.2017, 08:07

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Форма входу

Категорії розділу

Друзі сайту

Творческий сайт сестёр Осадченко

Календар

«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Наше опитування

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

НОМІНАЦІЯ «ІНСЦЕНІЗАЦІЯ»

(серед учнів 9 -11 класів + студенти)

Куратор групи :­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ Богуцька Ольга Антонівна  - викладач музичного училища ім.. П.І.Чайковського.

 

КОНКУРСНА КОМІСІЯ:

 

1.  Безкоровайний Богдан Миколайович -  Заслужений працівник культури України - голова журі Конкурсу;

2.  Вольвач Петро Васильович – академік Кримської академії наук;

3.  Богуцька Ольга Антонівна - викладач музичного училища ім.. П.І.Чайковського

4. Андрейченко Оксана Іванівна – к.ф.н. кафедри української літератури ТНУ ім.. В.І.Вернадського

НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»

Куратор групи: ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ Швець Володимир Станіславович - к.ф.н., доцент ТНУ ім.. В.І.Вернадського;

 

 

КОНКУРСНА КОМІСІЯ:

1.   Глухова Ірина  Анатоліївна -  заслужений вчитель АР Крим, учитель української мови та літератури НВК «школа-гімназія» №1 м. Сімферополь;

2.  Морозова Анна Олександрівна – к.ф.н., ТНУ ім.. В.І.Вернадського ;

3   Швець Володимир Станіславович - к.ф.н., доцент ТНУ ім.. В.І.Вернадського ;

4.  Морозова Анастасія Володимирівна  - к.ф.н., ТНУ ім.. В.І.Вернадського ;. 

5.     Царьова – Форост Раїса Леонідівна – дитяча письменниця.

НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»

(серед учнів  5  класів)

Куратор групи: ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­  Чупрова Тетяна Миколаївна - директор ЗОШ №29 м. Сімферополь

 

КОНКУРСНА КОМІСІЯ:

 

1. Безродна Раїса Анатоліївна - учитель-методист, Ленінська ЗОШ, Джанкойський р-н;

2. Невожай Людмила Павлівна – бібліотекар бібліотеки №8 для дорослих ім. Лесі Українки;

3.  Спичак Наталя Євгенівна – філолог, спеціаліст головного управління МЮУ в АРК;

4. Вакуленко Аркадій Олександрович – кримський поет, ВІКЦ.

5. Швецова Валентина Сергіївна – учитель вищої категорії  ЗОШ № 29, м. Сімферополь;


 НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»

(серед учнів  6  класів)

Куратор групи ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­:­­ Груньська Катерина Іванівна, завідувач-методист Сімферопольського методичного центру Сімферопольської міської ради    

 

КОНКУРСНА КОМІСІЯ:

  1.  Поліщук Віра Леонідівна – учитель вищої категорії, старший учитель, Некрасівська ЗОШ, Красногвардійського району.

 2. Лаврик Валентина Василівна  - заслужений вчитель АР Крим, учитель української мови та літератури школи «Консоль»

3.   Кротко Олександр Григорович  - кримський поет, філолог;

4.   Шайтанюк Марина Борисівна –– студентка 5 курсу ТНУ ім.. В.І. Вернадського, менеджер страхової компанії «Перша».

 

НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»

(серед учнів  7 класів)

Куратор групи:  Алуніна Любов Микитівна, учитель – методист ЗОШ № 29 м. Сімферополя,

 

КОНКУРСНА КОМІСІЯ:

1.  Луців Любов Михайлівна – голова Кримської філії міжнародної жіночої організації «Жіноча громада»;

2..  Євстаф’єва Наталя Борисівна -  – вчитель методист, студент Севастопольського народного православного університету;

3.  Киричок Максим Сергійович -  к.філ.н., доц. кафедри теорії та історії української літератури, ТНУ;

4.   Єльнікова Марія Сергіївна - магістрант факультету української філології ТНУ ім.. В.І.Вернадського;

5. Зеленцова Мілена Геннадіївна - к.філ.н., доцент кафедри теорії та історії української літератури ТНУ;

 

 НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»

(серед учнів  8 класів)

Куратор групи: ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­  Бикова Єлизавета ВасилівнаНачальник Кримської філії  інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНМС України;

 

КОНКУРСНА КОМІСІЯ:

1. Ачілова Віра Павлівна - к.філ.н., доц. кафедри українського мовознавства  Таврійського національного університету ім.  В.І.Вернадського;

2. Лівицька Оксана Зіновіївна  психолог, викладач курсу «Основи християнської етики»;

3. Курко Анастасія Юріївна – Сімферопольське вище професійне училище сфери обслуговування і будівництва № 15;

4. Миткалик Ірина Володимирівна – кореспондент, зав. відділом газети «Кримська світлиця»;

5. Перепьолка Ірена Петрівна – методист української мови Сімферопольського району.

НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»

(серед учнів  9 класів)

Куратор групи: ­­­­­­­­­­­­­­ ­­­­­­­­­  Ткачук Т.Д. філолог, викладач англійської мови.

 

КОНКУРСНА КОМІСІЯ:

1.  Колеснікова І.Є. - к.філ.н., доц. кафедри теорії та історії української літератури, ТНУ;

2. Верецька С.Г. - учитель вищої категорії, старший учитель, Фрунзенська ЗОШ, Сакський район;

3.  Ткачук Т.Д. - філолог, викладач англійської мови.;

1.     Манжула Н.М.   -  учитель української мови та літератури Сімферопольського економічного ліцею;

5. Малишева Т.М. – учитель української мови та літератури, Табачнівська ЗОШ, Бахчисарайський район.


 НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»

(серед учнів  10  класів + студ кол. 1 курс)

Куратор групи: ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­   Криворученко Катерина Юріївна – журналіст,      

 

КОНКУРСНА КОМІСІЯ:

1.  Наумова Наталя Борисівна – головний спеціаліст відділу загальноосвітньої підготовки управління середньої і загальної освіти МОНМС АР Крим.

2. Салтикова Надія Михайлівна – учитель-методист, Чистенький НВК «школа - гімазія», Сімферопольський район;

3.Байлуханова Надія Михайлівна  - методист навчально-методичної лабораторії української мови та розвитку освіти КРІППО;

4. Ачилова Олена Леонідівна - к.ф.н., доц. кафедри теорії та історії української літератури, ТНУ;


НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»

(серед учнів 11 класів + студенти)

Куратор групи: Чекурко Катерина Олександрівна -філолог, аспірант філологічного факультету ТНУ ім. В.І. Вернадського.

 

 

КОНКУРСНА КОМІСІЯ:

 

1. Чорна Валентина Григорівна, кфн, зав кафедри українознавства Національної академії природоохоронного та курортного будівництва -  член журі Конкурсу;

2. Рудяк Наталія Вікторівна -  вчитель, Родніковський НВК Сімферопольського району;

3. Дехтярьова Олена Віталіївна -  – кандидат філологічних наук, ТНУ ім. В.І.Вернадського;

4. Скубанова Ірина Володимирівна - кандидат філологічних наук, ТНУ ім. В.І.Вернадського;



 




Історія конкурсу
Мета конкурсу
Положення конкурсу
Рік проведення

ЗМІ про нас