НОМІНАЦІЯ «ІНСЦЕНІЗАЦІЯ»
(серед учнів 9 -11 класів + студенти)
Куратор групи : Богуцька Ольга Антонівна - викладач музичного училища ім.. П.І.Чайковського.
КОНКУРСНА КОМІСІЯ:
1. Безкоровайний Богдан Миколайович - Заслужений працівник культури України - голова журі Конкурсу;
2. Вольвач Петро Васильович – академік Кримської академії наук;
3. Богуцька Ольга Антонівна - викладач музичного училища ім.. П.І.Чайковського
4. Андрейченко
Оксана Іванівна – к.ф.н. кафедри української літератури ТНУ ім..
В.І.Вернадського
НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»
Куратор групи: Швець Володимир Станіславович - к.ф.н., доцент ТНУ ім.. В.І.Вернадського;
КОНКУРСНА КОМІСІЯ:
1. Глухова Ірина Анатоліївна - заслужений вчитель АР Крим, учитель української мови та літератури НВК «школа-гімназія» №1 м. Сімферополь;
2. Морозова Анна Олександрівна – к.ф.н., ТНУ ім.. В.І.Вернадського ;
3 Швець Володимир Станіславович - к.ф.н., доцент ТНУ ім.. В.І.Вернадського ;
4. Морозова Анастасія Володимирівна - к.ф.н., ТНУ ім.. В.І.Вернадського ;.
5. Царьова – Форост Раїса Леонідівна – дитяча письменниця.
НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»
(серед учнів 5 класів)Куратор групи: Чупрова Тетяна Миколаївна - директор ЗОШ №29 м. Сімферополь
КОНКУРСНА КОМІСІЯ:
1. Безродна Раїса Анатоліївна - учитель-методист, Ленінська ЗОШ, Джанкойський р-н;
2. Невожай Людмила Павлівна – бібліотекар бібліотеки №8 для дорослих ім. Лесі Українки;
3. Спичак Наталя Євгенівна – філолог, спеціаліст головного управління МЮУ в АРК;
4. Вакуленко Аркадій Олександрович – кримський поет, ВІКЦ.
5. Швецова Валентина Сергіївна – учитель вищої категорії ЗОШ № 29, м. Сімферополь;
НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»
(серед учнів 6 класів)Куратор групи : Груньська Катерина Іванівна, завідувач-методист Сімферопольського методичного центру Сімферопольської міської ради
КОНКУРСНА КОМІСІЯ:
1. Поліщук Віра Леонідівна – учитель вищої категорії, старший учитель, Некрасівська ЗОШ, Красногвардійського району.
2. Лаврик Валентина Василівна - заслужений вчитель АР Крим, учитель української мови та літератури школи «Консоль»
3. Кротко Олександр Григорович - кримський поет, філолог;
4. Шайтанюк Марина Борисівна –– студентка 5 курсу ТНУ ім.. В.І. Вернадського, менеджер страхової компанії «Перша».
НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»
(серед учнів 7 класів)Куратор групи: Алуніна Любов Микитівна, учитель – методист ЗОШ № 29 м. Сімферополя,
КОНКУРСНА КОМІСІЯ:
1. Луців Любов Михайлівна – голова Кримської філії міжнародної жіночої організації «Жіноча громада»;
2.. Євстаф’єва Наталя Борисівна - – вчитель методист, студент Севастопольського народного православного університету;
3. Киричок Максим Сергійович - к.філ.н., доц. кафедри теорії та історії української літератури, ТНУ;
4. Єльнікова Марія Сергіївна - магістрант факультету української філології ТНУ ім.. В.І.Вернадського;
5. Зеленцова Мілена Геннадіївна - к.філ.н., доцент кафедри теорії та історії української літератури ТНУ;
НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»
(серед учнів 8 класів)Куратор групи: Бикова Єлизавета Василівна – Начальник Кримської філії інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНМС України;
КОНКУРСНА КОМІСІЯ:
1. Ачілова Віра Павлівна - к.філ.н., доц. кафедри українського мовознавства Таврійського національного університету ім. В.І.Вернадського;
2. Лівицька Оксана Зіновіївна – психолог, викладач курсу «Основи християнської етики»;
3. Курко Анастасія Юріївна – Сімферопольське вище професійне училище сфери обслуговування і будівництва № 15;
4. Миткалик Ірина Володимирівна – кореспондент, зав. відділом газети «Кримська світлиця»;
5. Перепьолка Ірена Петрівна – методист української мови Сімферопольського району.
НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»
(серед учнів 9 класів)Куратор групи: Ткачук Т.Д. філолог, викладач англійської мови.
КОНКУРСНА КОМІСІЯ:
1. Колеснікова І.Є. - к.філ.н., доц. кафедри теорії та історії української літератури, ТНУ;
2. Верецька С.Г. - учитель вищої категорії, старший учитель, Фрунзенська ЗОШ, Сакський район;
3. Ткачук Т.Д. - філолог, викладач англійської мови.;
1. Манжула Н.М. - учитель української мови та літератури Сімферопольського економічного ліцею;
5. Малишева Т.М. – учитель української мови та літератури, Табачнівська ЗОШ, Бахчисарайський район.
НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»
(серед учнів 10 класів + студ кол. 1 курс)Куратор групи: Криворученко Катерина Юріївна – журналіст,
КОНКУРСНА КОМІСІЯ:
1. Наумова Наталя Борисівна – головний спеціаліст відділу загальноосвітньої підготовки управління середньої і загальної освіти МОНМС АР Крим.
2. Салтикова Надія Михайлівна – учитель-методист, Чистенький НВК «школа - гімазія», Сімферопольський район;
3.Байлуханова Надія Михайлівна - методист навчально-методичної лабораторії української мови та розвитку освіти КРІППО;
4. Ачилова Олена Леонідівна - к.ф.н., доц. кафедри теорії та історії української літератури, ТНУ;
НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ»
(серед учнів 11 класів + студенти)
Куратор групи: Чекурко Катерина Олександрівна -філолог, аспірант філологічного факультету ТНУ ім. В.І. Вернадського.
КОНКУРСНА КОМІСІЯ:
1. Чорна Валентина Григорівна, кфн, зав кафедри українознавства Національної академії природоохоронного та курортного будівництва - член журі Конкурсу;
2. Рудяк Наталія Вікторівна - вчитель, Родніковський НВК Сімферопольського району;
3. Дехтярьова Олена Віталіївна - – кандидат філологічних наук, ТНУ ім. В.І.Вернадського;
4. Скубанова Ірина Володимирівна - кандидат філологічних наук, ТНУ ім. В.І.Вернадського;
Історія конкурсу
Мета конкурсу
Положення конкурсу
Рік проведення
ЗМІ про нас